Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağaza Rafları Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağazacılık Sistemleri Raf Sistemleri Mağaza Rafları Mağazacılık Çözümleri Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Askılıkları Mağaza Duvar Üniteleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Konsept mağazacılık Mağaza Tasarımı Mağaza Projeleri Mağazacılık Ekipmanları
< > 1 2 3 4 
EUROSHOP 2017 FUARINDAYDIK
EUROSHOP 2017 FUARINDAYDIK
Bu sene 50. yılını kutlayan, perakende mağaza sektörünün dünyadaki en önemli fuar organizasyonu EuroShop, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 05-09Mart 2017 ‘de gerçekleşti. Bu önemli organizasyonda, Kartes on birinci salon H42 nolu standa yerini aldı. Değişik tasarım ürünlerin, çeşitli mobilyaların sergilendiği standımız ziyaretçiler tarafından ilgi gördü. Dünyanın birçok yerinden 110.000 kişinin ziyaret ettiği fuarda, birçok yeni firma ile tanışmanın yanı sıra, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri de takip edebilme imkânımız oldu. Bizi ziyaret eden, yalnız bırakmayan ve bu organizasyonda emeği geçen herkese Kartes olarak teşekkür ederiz.
sayfa başı
LİDKO 12 İÇİN BU SENE DURAK MADRİD!
LİDKO 12 İÇİN BU SENE DURAK MADRİD!
Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 12.si düzenlenecek, “Resmi Mağaza Tasarımı Sponsoru” olduğumuz ‘’Liderler Konferansı “ (LİDKO), İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleştirilecek. Perakende sektörünün en önde gelen markalarının ve perakende sektörüne hizmet veren firmaların önde gelen yöneticilerinin katıldığı konferansta yine ilgi çekici konuşmacılar yer alacak, perakende sektörünün ve Türkiye Ekonomisinin geleceği değerlendirilecek.
sayfa başı
SKECHERS YENİ OUTLET CONCEPT MAĞAZASI AÇILDI
SKECHERS YENİ OUTLET CONCEPT MAĞAZASI AÇILDI
Amerikan spor ayakkabı markası Skechers Türkiye’de ki 15. Mağazasını outlet concepti ile İzmit’te açtı. Tüketici tarafından çok beğenilen marka yeni yılda da açılışlara devam edecek. Mağaza mobilya ekipmanlarının üretimi ve uygulanması konularında hizmet verdiğimiz markanın yeni mağazasının hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
sayfa başı
FOREVER YOUNG YENİ MAĞAZASINI KİRYON’DA AÇTI
FOREVER YOUNG  YENİ MAĞAZASINI KİRYON’DA AÇTI
Ünlü bayan giyim markası Forever Young yeni mağazasın İsrail, Kiryon’da açtı. 500 metrekarelik mağazanın açılışı büyük ilgi gördü. Mağazanın tasarımını Colibri Design üstlendi ve proje yönetimi de Simp Project yürüttü. Kartes olarak mağazanın tüm mobilyalarını üretimini sağladıktan sonra bütün ekipmanların montajı Kartes ekipleri tarafından yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
sayfa başı
ALDO KANYON VE CEVAHİR MAĞAZALARI AÇILDI
ALDO KANYON VE CEVAHİR MAĞAZALARI AÇILDI
2016 yılındaki büyüme hedefini güçlü adımlarla devam eden Aldo, iki mağazasını daha faaliyete geçirdi. Kanadalı ayakkabı ve aksesuar devi Aldo, müşterilerine daha fazla noktada ulaşmayı hedefliyor. Mağazada ki tüm mağaza mobilyaları ekiplerimiz tarafından üretilip, başarılı bir şekilde uygulandı.
sayfa başı
LÜKS RÜZGARI HIZ KESMEDİ
Lüks rüzgarı hız kesmedi

Lüks tüketim alanında faaliyet gösteren dünyanın en büyük 100 firması 2014 mali yılında 222 milyar dolarlık net satış geliri elde etti. Lüks tüketim markalarının lideri yine Louis Vuitton...

Dünyada lüks ürünlere olan talep hız kesmiyor. Ekonomik zorluklara ve büyüme hızlarının düşmesine rağmen lüks markalar büyümesini sürdürüyor.

Deloitte’un raporuna göre, dünyanın en büyük 100 lüks tüketim firması 2014 mali yılında 222 milyar dolar net satış geliri elde etti. İlk on sıralamasında, ilk üçte bir değişim yaşanmazken, sadece geçtiğimiz yıl listeye giren Hong Kong’lu mücevher firması Chow Tai Fook’un satış gelirlerinde düşüş yaşandı. Lüks tüketim markalarının lideri yine Louis Vuitton olurken, en hızlı büyüyeni Kate Spade oldu. En hızlı büyüyenler sıralamasında, geçen sene ilk sırada yer alan Michael Kors, yerini Kate Spade’e bıraktı.

sayfa başı
BİGSHOP YENİ MAĞAZASINI BEERSHEVA'DA AÇTI
BİGSHOP YENİ MAĞAZASINI BEERSHEVA'DA AÇTI
İsrail’in yerel ünlü mağaza zinciri Bigshop 4. Mağazasını İsrail’in Beersheva Şehrinde açtı. Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek, İç Giyim, Optik, Elektronik bölümleriyle 4.500 metrekarelik büyük bir alana yayılmakta. Mağazanın tasarımını Colibri Design üstlendi ve proje yönetimi de Simp Project yürüttü. Kartes olarak mağazanın tüm mobilyalarını üretimini sağladıktan sonra bütün ekipmanların montajı Kartes ekipleri tarafından yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz
sayfa başı
SEKTÖRÜN LİDERLERİ 'PERAKENDEDE YENİ DÜNYA'YI ANLATIYOR
SEKTÖRÜN LİDERLERİ PERAKENDEDE YENİ DÜNYA'YI ANLATIYOR
Perakende günleri, 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu, uluslararası alanda sayılı organizasyonlarından biridir. Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacılar yeni uygulamaları ve perakende dünyasında güncel örnekleri geniş bir yelpazede gündeme getiriyor. En başından beri hem katılımcı hem de sponsor olarak destek verdiğimiz organizasyona 23-24 Kasım 2016 ‘da sizleri de bekliyoruz.
sayfa başı
LİDKO 11 AMSTERDAM’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
LİDKO 11 AMSTERDAM’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 11.si düzenlenen “Resmi Mağaza Tasarımı Sponsoru” olduğumuz ‘’Liderler Konferansı “ (LİDKO) Hollanda’nın Amsterdam şehrinde gerçekleştirildi. Perakende sektörünün en önde gelen markalarının ve perakende sektörüne hizmet veren firmaların önde gelen yöneticilerinin katıldığı konferansta yine ilgi çekici konuşmalar yer aldı. Düzenlenen “Stüdyo Tur” etkinlikleriyle dış pazardaki değişik perakende trendlerinin de gözlemlendiği organizasyonda verilen en önemli ortak mesaj; “Perakende sektörüne artık yurtiçi yetmez, yurtdışına da güçlü adımlarla açılmalıyız” şeklinde oldu.
sayfa başı
< > 1 2 3 4 

Haber Arşivi için tıklayınız>>

Facebook Kartes Twitter Kartes Instagram Kartes

Bizi takip edin

Basın Odası
AVM MARKA DERGİSİ AĞUSTOS 2012