Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağaza Rafları Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağazacılık Sistemleri Raf Sistemleri Mağaza Rafları Mağazacılık Çözümleri Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Askılıkları Mağaza Duvar Üniteleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Konsept mağazacılık Mağaza Tasarımı Mağaza Projeleri Mağazacılık Ekipmanları
< > 1 2 
Boyner Hilltown İçin Geri Sayım Başladı!
Boyner Hilltown İçin Geri Sayım Başladı
Eylül 2017’de Rönesans Gayrimenkul ve Amerikalı mimarlık ofisi Elkus Manfredi Architects tarafından 250 milyon Avro yatırım ile tamamlanan İstanbul Küçükyalı‘da Hilltown alışveriş merkezinin, yeni trendleri içinde barındıran tamamında Adalar manzarası, neoklasik mimarisi, seçkin markaları ile yıllık 15 milyon ziyaretçi ağırlaması bekleniyor. Boyner Hilltown mağazası Kartes Mağazacılık üretim ve montaj desteğiyle 4500 metrekarelik alanda Ekim 2017 ‘de açılması planlanmaktadır.
Hali hazırda Kartes olarak Boyner Suryapı Bursa ve Boyner Agora Antalya mağazalarının üretim aşamaları devam etmektedir. Toner Mimarlık tarafından yürütülen projede Boyner Suryapı mağazası 5.000 metrekare, Boyner Agora mağazasının 6500metrekare olarak açılacaktır. İki mağazanın da 2017 sene sonuna kadar açılması planlanmaktadır.
sayfa başı
Million Chairs Mağazası Açıldı!
Million Chairs Mağazası Açıldı
Hakoach Furniture İsrail’deki yeni zincir mağazası açıldı. 500 metrekarelik mağazanın tasarımını Colibri Design üstlendi ve proje yönetimi de Simp Project yürüttü. Kartes olarak mağazanın tüm mobilyalarını üretimini sağladıktan sonra bütün ekipmanları mağazaya sevk ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
sayfa başı
Nike Hybrid Concept ile Hilltown’da Açılıyor…
Nike Hybrid Concept ile Hilltown’da Açılıyor
Global Mağaza mobilya tedarikçisi olduğumuz Nike ile mağaza açılışlarına, bu sene de devam ediyoruz. 2017 yılı içerisinde Marka Bursa, Cepa Ankara, Vadi İstanbul mağazalarının açılışlarıyla beraber, Akmerkez mağazası gibi birçok mağazada yenilemeleri gerçekleştirdik. Yurtdışında ise özellikle B.A.E Mağazalarında rol aldık. Nike Factory Outlet Mağazalarına ise Lübnan’da devam ettik. Yeni konsept geçiş sürecini hızlandıran ünlü spor markası, yeni konseptini yine Kartes ile Hilltown mağazasında uyguluyor. Yurtdışında beğeni toplayan yeni konseptin, markanın değerini daha da yükselteceğini temenni ediyoruz.
sayfa başı
Perakende Günleri 2017, Bekliyoruz!
Perakende Günleri 2017
2001 yılından bu yana Türkiye’nin en prestijli iş dünyası organizasyonu olan “Perakende Günleri’nin bu sene 29-30 Kasım’da Lütfi Kırdar Kongre merkezinde yapılmasını planlanmaktadır. Kartes Mağazacılık olarak her sene destek verdiğimiz fuarda yine katılımcı olarak yer alıp, perakende sektörünün nabzını tutacağız. Sizleri de bu güzel organizasyonda tekrar görmek, fuar alanındaki standımızda misafir etmek isteriz.
sayfa başı
Skechers Büyümeye Devam ediyor
Skechers Büyümeye Devam ediyor
Amerika’da spor ayakkabı kategorisinde en büyük ikinci marka olan Skechers, Türkiye’deki 24. Ve 25. Mağazasını sırasıyla Vadi İstanbul ve Marmara Park Avm de açtı. Mağaza sayılarını arttırmayı planlayan markanın Türkiye Distribütörü Olka Spor 2017 sonuna kadar yatırımlarını devam ettirmeye kararlı. Mağaza mobilya ekipmanları üretimi ve uygulanması konularında hizmet verdiğimiz markanın İstanbul Aqua Florya, İstanbul Küçükyalı Hilltown, İzmir Forum Bornova projelerine de start verdik. Yeni mağazaların hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
sayfa başı
Boyner Yeni Konsepti ile Emaar Square’da
Boyner Yeni Konsepti ile Emaar Square da
Boyner yeni mağazası ile İstanbul Anadolu yakasındaki alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall’da 4.400 metrekarelik alanıyla iki farklı katta müşterilerine hizmet vermeye başladı. Doğa konseptinin ön plana çıktığı, ahşap doku ve detaylarla Toner Mimarlık tarafından tasarlanan yeni konseptiyle Boyner Emaar Square mağazasının tüm mobilya üretimi ve montajı Kartes ekipleri tarafından yapılmıştır. Yeni mağazanın hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
sayfa başı
Beymen Suadiye Açıldı!
Beymen Suadiye Açıldı!
1971 yılından bu yana moda ve lüks perakende alanında pek çok ilke imza atan Beymen yeni flagship (amiral) mağazası Beymen Suadiye 481 ile yeni bir dönem başlattı. 2015 senesinden bu yana çalışmaları devam eden mağaza, dünyaca ünlü İngiliz perakende mimarı HMKM tarafından projelendirildi. Mağaza mobilya ve ekipmanlarının üretimi ve uygulanması konusunda Kartes Mağazacılık olarak destek verdiğimiz Beymen Suadiye 481 projesi 25milyon TL’lik yatırım ile 5000 metrekarelik alan ve 7 kattan oluşmaktadır. İçerisinde 700 marka ve 2 farklı ürün kategorisi bulunan mağaza, Beymen’in en büyük cadde mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Projede bizimle birlikte emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
sayfa başı
EUROSHOP 2017 FUARINDAYDIK
EUROSHOP 2017 FUARINDAYDIK
Bu sene 50. yılını kutlayan, perakende mağaza sektörünün dünyadaki en önemli fuar organizasyonu EuroShop, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 05-09Mart 2017 ‘de gerçekleşti. Bu önemli organizasyonda, Kartes on birinci salon H42 nolu standa yerini aldı. Değişik tasarım ürünlerin, çeşitli mobilyaların sergilendiği standımız ziyaretçiler tarafından ilgi gördü. Dünyanın birçok yerinden 110.000 kişinin ziyaret ettiği fuarda, birçok yeni firma ile tanışmanın yanı sıra, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri de takip edebilme imkânımız oldu. Bizi ziyaret eden, yalnız bırakmayan ve bu organizasyonda emeği geçen herkese Kartes olarak teşekkür ederiz.
sayfa başı
LİDKO 12 İÇİN BU SENE DURAK MADRİD!
LİDKO 12 İÇİN BU SENE DURAK MADRİD!
Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 12.si düzenlenecek, “Resmi Mağaza Tasarımı Sponsoru” olduğumuz ‘’Liderler Konferansı “ (LİDKO), İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleştirilecek. Perakende sektörünün en önde gelen markalarının ve perakende sektörüne hizmet veren firmaların önde gelen yöneticilerinin katıldığı konferansta yine ilgi çekici konuşmacılar yer alacak, perakende sektörünün ve Türkiye Ekonomisinin geleceği değerlendirilecek.
sayfa başı
< > 1 2 

Haber Arşivi için tıklayınız>>

Facebook Kartes Twitter Kartes Instagram Kartes

Bizi takip edin

Basın Odası
AVM MARKA DERGİSİ AĞUSTOS 2012