Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağaza Rafları Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağazacılık Sistemleri Raf Sistemleri Mağaza Rafları Mağazacılık Çözümleri Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Askılıkları Mağaza Duvar Üniteleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Konsept mağazacılık Mağaza Tasarımı Mağaza Projeleri Mağazacılık Ekipmanları

Haber Arşivi

< > 1 2 3 4 5 6 
LÜKS RÜZGARI HIZ KESMEDİ
Lüks rüzgarı hız kesmedi

Lüks tüketim alanında faaliyet gösteren dünyanın en büyük 100 firması 2014 mali yılında 222 milyar dolarlık net satış geliri elde etti. Lüks tüketim markalarının lideri yine Louis Vuitton...

Dünyada lüks ürünlere olan talep hız kesmiyor. Ekonomik zorluklara ve büyüme hızlarının düşmesine rağmen lüks markalar büyümesini sürdürüyor.

Deloitte’un raporuna göre, dünyanın en büyük 100 lüks tüketim firması 2014 mali yılında 222 milyar dolar net satış geliri elde etti. İlk on sıralamasında, ilk üçte bir değişim yaşanmazken, sadece geçtiğimiz yıl listeye giren Hong Kong’lu mücevher firması Chow Tai Fook’un satış gelirlerinde düşüş yaşandı. Lüks tüketim markalarının lideri yine Louis Vuitton olurken, en hızlı büyüyeni Kate Spade oldu. En hızlı büyüyenler sıralamasında, geçen sene ilk sırada yer alan Michael Kors, yerini Kate Spade’e bıraktı.

sayfa başı
BİGSHOP YENİ MAĞAZASINI BEERSHEVA'DA AÇTI
BİGSHOP YENİ MAĞAZASINI BEERSHEVA'DA AÇTI
İsrail’in yerel ünlü mağaza zinciri Bigshop 4. Mağazasını İsrail’in Beersheva Şehrinde açtı. Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek, İç Giyim, Optik, Elektronik bölümleriyle 4.500 metrekarelik büyük bir alana yayılmakta. Mağazanın tasarımını Colibri Design üstlendi ve proje yönetimi de Simp Project yürüttü. Kartes olarak mağazanın tüm mobilyalarını üretimini sağladıktan sonra bütün ekipmanların montajı Kartes ekipleri tarafından yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz
sayfa başı
SEKTÖRÜN LİDERLERİ 'PERAKENDEDE YENİ DÜNYA'YI ANLATIYOR
SEKTÖRÜN LİDERLERİ PERAKENDEDE YENİ DÜNYA'YI ANLATIYOR
Perakende günleri, 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu, uluslararası alanda sayılı organizasyonlarından biridir. Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacılar yeni uygulamaları ve perakende dünyasında güncel örnekleri geniş bir yelpazede gündeme getiriyor. En başından beri hem katılımcı hem de sponsor olarak destek verdiğimiz organizasyona 23-24 Kasım 2016 ‘da sizleri de bekliyoruz.
sayfa başı
LİDKO 11 AMSTERDAM’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
LİDKO 11 AMSTERDAM’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 11.si düzenlenen “Resmi Mağaza Tasarımı Sponsoru” olduğumuz ‘’Liderler Konferansı “ (LİDKO) Hollanda’nın Amsterdam şehrinde gerçekleştirildi. Perakende sektörünün en önde gelen markalarının ve perakende sektörüne hizmet veren firmaların önde gelen yöneticilerinin katıldığı konferansta yine ilgi çekici konuşmalar yer aldı. Düzenlenen “Stüdyo Tur” etkinlikleriyle dış pazardaki değişik perakende trendlerinin de gözlemlendiği organizasyonda verilen en önemli ortak mesaj; “Perakende sektörüne artık yurtiçi yetmez, yurtdışına da güçlü adımlarla açılmalıyız” şeklinde oldu.
sayfa başı
ALDO CAPİTOL VE ADANA OPTİMUM MAĞAZALARI AÇILDI
ALDO CAPİTOL VE ADANA OPTİMUM MAĞAZALARI AÇILDI
2016 yılındaki büyüme hedefini güçlü adımlarla devam eden Aldo, iki mağazasını daha faaliyete geçirdi. Kanadalı ayakkabı ve aksesuar devi Aldo, müşterilerine daha fazla noktada ulaşmayı hedefliyor. Mağazada ki tüm mağaza mobilyaları ekiplerimiz tarafından üretilip, başarılı bir şekilde uygulandı.
sayfa başı
BOYNER BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR
BOYNER BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR
Boyner Büyük Mağazacılık değişim süreci başlattığı 2015 yılını yeni bir logoyla tamamlarken, mağazalarında da müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunacak yeni bir konsepti, İstinye Park’ta hayata geçirdi. Haziran ayı sonunda müşterileriyle buluşan mağaza, ekiplerimiz tarafından etap etap yenilendi. Dünyada çok katlı mağaza alanında çok başarılı bir mimari grup olan Michel Group ile 6 ay süren bir çalışma sonunda oluşturulan konsepti, en sorunsuz şekilde üretimleri tamamlayıp, sevkiyat sonrasında uygulamasını gerçekleştirdik.
sayfa başı
AVRUPALI MODA MARKASI MEXX, TÜRKİYE PAZARINDA!
AVRUPALI MODA MARKASI MEXX, TÜRKİYE PAZARINDA
Avrupalı hazır giyim perakendecisi Mexx, Türkiye Pazarına girerek ilk mağazasını açtı. İstanbul da ilk mağazasını açan Mexx kadın, erkek, çocuk giyim ve aksesuar alanında hizmet veriyor. 56 ülkede 534 satış noktasında faaliyet gösteren marka kısa sürede etkinliği arttırmak istiyor. Loft ve Colin’s markalarıyla faaliyet gösteren Eroğlu Holding, 2014 yılında iflas ettiğini açıklayan Hollanda menşeili moda devi Mexx’i satın almıştı. Türkiye ve Avrupa’da yeni mağazalar açmayı hedefleyen markanın geçtiğimiz aylarda çözüm ortağı olup beraber yürüme kararı aldık. Bir sonraki mağaza Türkiye’nin başkenti Ankara’da açılacak.
sayfa başı
OXXO MODERN EAST MAĞAZASI AÇILDI
OXXO MODERN EAST MAĞAZASI AÇILDI
Mayıs ayında 141 mağazasıyla Ümraniye’de faaliyete geçen Modern East Alışveriş Merkezinde Oxxo’ nun yeni mağazası açıldı. 1993’ ten bu yana faaliyette olan marka; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Damman, Jeddah, Jubail, Hail, Riyadh ve Taif’e 34 farklı lokasyonda faaliyet gösteriyor. Kartes Mağazacılık olarak yeni bir markayı daha portföyümüze katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
sayfa başı
SKECHERS YENİ MAĞAZALARI ANTALYA, ESKİŞEHİR VE CAPACITY’DE AÇILDI
SKECHERS YENİ MAĞAZALARI ANTALYA, ESKİŞEHİR VE CAPACITY’DE AÇILDI

Amerikan spor ayakkabı markası Skechers Türkiye’de ki 12.13. ve 14. Mağazasını sırasıyla Antalya Terracity Avm, Eskişehir Espark Avm ve İstanbul Capacity Avm ‘de açtı. İstanbul, İzmir ve Ankara’nın yanında Antalya ve Eskişehir’de de tüketicisiyle buluşan Skechers, yola çıktığı ‘Rahat ol’ felsefesi ile tüm Türkiye’ye konfor götürmeye kararlı. Yıl içinde mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı hedefleyen Skechers için bizde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Mağaza mobilya ekipmanlarının üretimi ve uygulanması konularında hizmet verdiğimiz markanın; İstiklal Caddesi’ndeki Amiral mağazasının ardından Antalya, Eskişehir ve Capacity mağazaları da ekiplerimiz tarafından hayat buldu. Mağazaların hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

sayfa başı
PERAKENDE GÜNLERİ 2015
PERAKENDE GÜNLERİ 2015

2001 yılından bu yana, Türkiye’de en büyük iş organizasyonu olmakla birlikte, uluslararası alanda da sayılı organizasyonlardan biri olan ‘Perakende Günleri’ bu sene 25-26 Kasım’ da yine Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde sahne alacak. Kartes Mağazacılık olarak bu sene de yine fuar ve dinlenmelik alanlarında, organizasyonun bir sponsoru olarak yer alıp, perakende sektörünün nabzını tutacağız.

sayfa başı
< > 1 2 3 4 5 6 
Facebook Kartes Twitter Kartes Instagram Kartes

Bizi takip edin

Basın Odası
AVM MARKA DERGİSİ AĞUSTOS 2012