Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağaza Rafları Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Mağaza Ekipmanları Mağaza Sistemleri Mağaza Dekorasyonu Mağazacılık Sistemleri Raf Sistemleri Mağaza Rafları Mağazacılık Çözümleri Mağaza Raf Sistemleri Mağaza Askılıkları Mağaza Duvar Üniteleri Mağaza Standları Ahşap Mağaza Dekorasyonu Konsept mağazacılık Mağaza Tasarımı Mağaza Projeleri Mağazacılık Ekipmanları
< > 1 
Columbia Mağaza Açılışları ve Yenilemeler Devam Ediyor
Columbia Mağaza Açılışları ve Yenilemeler Devam Ediyor
Mobilya, Teşhir ürünlerini tedarik ettiğimiz ve uyguladığımız, Gözalan Gruba ait Columbia markasının açılışları ve mağaza yenilemeleri devam Ediyor. Yakın zamanda Espark mağaza açılış gerçekleşecek olan firmanın İstanbul Marmara Park mağazası da yenilendi, Yenilenen mağazada üstün teknolojilerle donatılmış Columbia ürünlerini de bulmak mümkün. Emeği geçen herkese teşekkürler.
sayfa başı
Perakende Günleri 29-30 Mayıs 2024’te Haliç Kongre Merkezi'nde
Perakende Günleri 29-30 Mayıs 2024’te Haliç Kongre Merkezi_nde
Perakende Günleri, 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu, uluslar arası alanda da sayılı organizasyonlardan biri.PerakendeGünleri, konferans, fuar, perakende güneşi ödülleri, özel etkinlikler ve B2B toplantıları ile perakende sektörü için bilgi ve deneyimin aktarıldığı, yeni iş birliği adımlarının atıldığı, başarının ve coşkunun paylaşıldığı sektörün en büyük buluşması.
sayfa başı
Flo 3 Kıtada 30 Ülkede 800 Mağazaya Ulaştı
Flo 3 Kıtada 30 Ülkede 800 Mağazaya  Ulaştı
Mağaza Mobilya ve teşhir ürünlerini uzun süredir devamlı tedarik ettiğimiz Flo 3 Kıtada 30 Ülkede 800 Mağazaya Ulaştı. Capital Dergisi’nin her yıl yayınladığı Türkiye’nin en büyük 500 şirketini içeren Capital 500 listesinde 17 basamak yükselerek bir kez daha ilk 500 listesinde yer aldı. Bizler de müşterimizle çalışmaktan gurur duyuyor, başarılarının devamını diliyoruz.
sayfa başı
United Brands The Land of Legends Antalya’da Açıldı!
United Brands The Land of Legends Antalya’da Açıldı
Eren Perakende, Multi-brand konseptiyle global markalara ev sahipliği yapan UNITED BRANDS, ilk mağazasının kapılarını The Land of Legends Antalya’da açtı. Mağaza mobilya ve teşhir ürünlerinin üretiminde ve uygulamasında dahil olduğumuz projede, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
sayfa başı
Boyner Yeni Konseptiyle Yenilenmeye ve Büyümeye Devam Ediyor
Boyner Yeni Konseptiyle Yenilenmeye ve Büyümeye Devam Ediyor
35 Seneye aşkındır çözüm ortağı olduğumuz ve birçok projeye başarıyla tamamladığımız Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinde Boyner mağazalarında yeni konseptini uygulamaya devam ediyor. Son olarak İstinye Park mağazasındaki değişimle devam ettiğimiz projelerde, uygun görülen yerlede Costa Coffee de mağaza bünyesine eklendi.
sayfa başı
Kartes Yurtdışı Projelerine 2022 Yılında da Devam Etti
Kartes Yurtdışı Projelerine 2022 Yılında da Devam Etti
Her geçen senede ivme kazandığımız ve daha çok odaklandığımız yurtdışı pazarında da 2022 yılı içerisinde yeni birçok değerli projeye imza attık. Müşterilerimiz ile gizlilik anlaşmaları gereğince detaylarını paylaşamadığımız birçok projeyi başarılı bir şekilde geride bıraktık. Başta Almanya ve İngiltere olmak üzere, Azerbaycan, B.A.E, İsrail, Kıbrıs, Fas, gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştirdik. 2023 yılını da ihracatlarla ve yeni projelere devam ediyoruz. Mağaza Mobilyası dışında, Otel, Restoran, Ev Mobilyası, Ofis Mobilyası ve özel dizayn eşya gibi birçok üretimi de gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
sayfa başı
< > 1 

Haber Arşivi için tıklayınız>>

Facebook Kartes Twitter Kartes Instagram Kartes

Bizi takip edin

Basın Odası
AVM MARKA DERGİSİ AĞUSTOS 2012